טעויות בזוגיות חדשה וכיצד לתקן אותן

טעויות בזוגיות חדשה וכיצד לתקן אותן

6 טעויות שכיחות שכדאי להימנע מהן במערכת יחסים חדשה

הכרויות חדשות ומערכות יחסים חדשות הן תמיד תקופה מרגשת ומרגשת. אתה מרפה מהעבר ומתקדם, מתחברת מחדש אחרי מערכת יחסים קודמת, או מוצאת מישהו אחרי שהיית רווק יותר מדי זמן.

אבל לפעמים אפילו מערכות היחסים החדשות המבטיחות ביותר יכולות להתחמצן במהירות, ולהשאיר אותך תוהה מה קרה. הבעיה היא שמערכות יחסים חדשות שבריריות הרבה יותר ממערכות יחסים מבוססות. במערכת יחסים מבוססת, אתם מכירים ואוהבים אחד את השני היטב. אתה מבין את החסרונות והחולשות של בן הזוג והרבה יותר קל לך לדון איתו ברגעים הכי קשים.

במערכת יחסים חדשה, יש הרבה אלמונים. בן הזוג שלך עדיין לא מכיר אותך מספיק טוב כדי לסמוך עליך, מה שאומר שאם תשמע בטעות אזעקה, ייתכן שלא תראה אותו שוב!

להלן 6 טעויות בזוגיות חדשה שכדאי להיזהר מהן וכיצד לתקן אותן.

1. שיתוף מוקדם מדי במערכת יחסים

אתה מכיר את ההרגשה הזו. פגשת מישהי חדשה ואתה מצליח מאוד. אתם אוהבים את התחושה של קהילה והיכרות אחד עם השני. זוהי אבן דרך נהדרת בכל מערכת יחסים חדשה! אבל אם תחשוף יותר מדי דברים אינטימיים על עצמך מוקדם מדי, אתה יכול להפחיד את הנבחר החדש שלך.

כשנפגשתם לראשונה, לדייט שלכם אין הרבה מידע עליכם, אז מה שאתם אומרים בולט מאוד. זה אומר שאם רוב השיחה שלך עוסקת בנושאים משפחתיים, חובות, טיפול, או הפעם שבה הביכת את עצמך במסיבה במשרד, אז זה המידע שהוא יזכור.

כיצד לתקן:

שמרו את הגילויים על הסודות העמוקים ביותר שלכם עד שהקשר שלכם יתחזק. אם אכן הגזמתם, אל תפחדו להיות כנים ולהבהיר למלווה שלכם שלא רציתם לחשוף כל כך הרבה.

2. להיות נגיש מדי

כשהקשר שלכם רק מתחיל והכל הולך כשורה, זה רק טבעי לרצות לבלות הרבה זמן ביחד. אבל להיות זמין מדי יכול לגרום לך להיראות נואש ולגרום לדייט שלך לשאול אם אתה באמת מעוניין בהם כאדם או סתם מחפש כל סוג של מערכת יחסים.

ניסיון לגרום לשותף שלך להיות מעורב ביותר מדי פעילויות מוקדם מדי יכול פשוט לכבות אותם.

כיצד לתקן:

אל תציעו תאריכים לעתים קרובות מדי. היו סתמיים לגבי ההצעה להיפגש בשבוע הבא, או פשוט שאל מתי הזמן הטוב ביותר להיפגש שוב.

3. פוסטים תכופים ברשתות החברתיות

המדיה החברתית היא חלק כל כך אינטגרלי מחיינו בימינו שאתה יכול ליפול במהירות למלכודת של פרסום הכל על מערכת היחסים החדשה שלך ברשתות החברתיות. הישארו חזקים ותעמדו בפיתוי. פרסום יותר מדי ברשתות החברתיות עלול להפעיל לחץ רב על מערכת יחסים חדשה.

אם אתם כל הזמן מדברים על הדייט החדש שלכם, מתייגים אותם בתמונות, עושים לייק לכל מה שהם מפרסמים ומפרסמים סלפי ביחד, אתם עלולים לגלות שהקשר עלול להסתיים בטרם עת.

כיצד לתקן:

שמור על מערכת היחסים שלך מחוץ לרשתות החברתיות עד שזה יוסדר. אין שום דבר רע בלהיות חברים ולהגיב זה לפוסטים של זה, אבל עשו זאת כלאחר יד ולא לעתים קרובות מדי.

4. ספק עצמי

כולנו לפעמים קצת חסרי ביטחון, אבל ספק עצמי מתמיד הוא הדרך המהירה ביותר להרוג מערכת יחסים חדשה. אם זה עתה התחלת לצאת, זה מוקדם מדי לצפות לבלעדיות או לתבוע את הזכות לדעת איפה אתה ומה בן הזוג שלך עושה בכל דקה.

מערכות יחסים חדשות הן הזדמנות להכיר אחד את השני טוב יותר ולהבין אם אתה רוצה להתפתח עוד יותר. עדיין לא התחייבת, אז לצפות שהדייט שלך ידבר איתך מוקדם מדי יכולה להיות ביטול.

כיצד לתקן:

היו מודעים לחוסר הביטחון שלכם ואל תתנו להם להפוך לגורם במערכת היחסים החדשה שלכם.

5. התעלמות מהפרשי ערך

כאשר אתה מכיר אדם לראשונה, קל מאוד להתעלם מהבדלים גדולים בערכים ובתפיסת העולם שלך. אחרי הכל, אתה עדיין לא בקשר רציני, אז אתה לא צריך לדאוג איך הוא יצביע בבחירות הבאות או מה ערכי הקריירה שלו.

כשאתה אוהב מישהו ורוצה להצליח, זה אך טבעי לנסות להתמקד רק בטוב ובחיובי. עם זאת, זו טעות: חוש הומור או ניצוץ במיטה זה נהדר בתחילת מערכת יחסים, אבל אם אתה רוצה לבנות מערכת יחסים ארוכת טווח, אז אתה צריך עוד משהו.

כיצד לתקן:

היו כנים עם עצמכם לגבי ערכי הליבה שלכם ומה שבאמת חשוב לכם בחיים. אם אתה יוצא עם מישהו שאינו חולק את ערכי הליבה שלך, עזוב אותו. תאמין לי, אתה תשמח מזה כשתמצא אדם שבאמת שותף לערכיך ולהשקפת עולמך.

6. חיים בעבר

כולנו נושאים מטען מהעבר, זו רק עובדת חיים. עם זאת, אם אתה מאפשר למטען העבר שלך לזלוג לתוך מערכת היחסים החדשה שלך, אז הטעות הגורלית הזו עלולה להרוס אותה במהירות.

אם בן הזוג הקודם שלך בגד בך, עזב אותך או פגע בך בדרך כלשהי, תרגיש פחד שההיסטוריה תחזור על עצמה. עם זאת, השלכה זו על בן הזוג החדש שלך היא מתכון לאסון: הצורך להוכיח שאתה צודק בהשוואה לאקס שלך ירחיק במהירות את בן הזוג החדש שלך.

כיצד לתקן:

היו מודעים לאופן שבו העבר משפיע עליכם. לפני שאתה קופץ למסקנות, שאל את עצמך, "למה אני מרגיש ככה? אילו ראיות יש לי לכך שהאדם החדש הזה יתייחס אליי רע?"

זוגיות חדשה היא חוויה מרגשת וקצת מפחידה. עקוב אחר העצות האלה כדי להפיק את המרב ממערכת היחסים החדשה שלך ולתת לה את הסיכוי הטוב ביותר לצמוח למשהו נוסף.