מזל דגים: תאריכים, אופי, התאמות

דגים

(20 בפברואר - 20 במרץ)

אלמנט: מים

צבעים: ירוק בהיר וטורקיז

כוכבי לכת פטרונים: נפטון וצדק

סמל:Zodiac sign piscesדגים


הדגים הדמיוניים, האינטואיטיביים והרגשיים הם לרוב נשמות ישנות. יש להם קשר מולד לעולם המיסטי והרוחני, לעתים קרובות נמשכים לחוויות רומנטיות, יצירתיות או טרנספורמטיביות עמוקות. הצרכים של אחרים לפני עצמם. הם חברים נהדרים, נהנים מחיי חברה תוססים מלאים באנשים ייחודיים רבים.

בגלל אמפתיה גבוהה, הם יכולים להתכוונן לאנרגיות שרוב האנשים האחרים מתעלמים ממנה. עם זאת, בשל לכמות המידע שהם מקבלים לפעמים, הדבר עלול להוביל לכך שהם יהיו מוצפים או מושפעים מאנשים אחרים. ברגע שזה קורה, דגים נוטים סוף סוף להשתחרר ולצאת למסע חדש, לעולם לא מפחדים ליצור את עצמם מחדש.

הזוגות הטובים ביותר עבור מזל דגים

רגיש ואינטואיטיבי, מזל דגים זקוק לבן לוויה המתאים כדי ליהנות מחיים מאושרים. ההתאמה הטובה ביותר לדגים היא מזל דגים, אבל קשת, סרטן, גדי מתאימים גם זה לזה.

תאימות דגים ודגים

ההתאמה הטובה ביותר לדגים היא מזל דגים מכיוון שבני הזוג יהיו מחוברים באותה מידה ברמות רבות. דגים הם חולמים ושניהם ייהנו לחיות בעולם חלומות. מערכת היחסים שלהם זה לזה תהיה קבלה אוהבת של התכונות החיוביות והשליליות של זה. הם יהיו נדיבים ורגישים לרגשותיהם של אחרים. סקס יהיה ביטוי נפלא לאהבה ולקשר הרגשי שלהם. הם יהיו נאמנים זה לזה ויחקרו ברגישות את הנאות המין.