אתר הכרויות איכותי בחינם | הכרויות ללא דמי מנוי

הורוסקופ היכרויות


מהו המזל שלך?

כולנו נשאלנו את השאלה הזו - בדייט, מכרים או קולגות.

קודם כל, צריך להבין שאסטרולוגיה, לפי חלקם, היא מדע (לפי אחרים, אמנות) שמשתמש במיקום של כוכבי הלכת והכוכבים בזמן לידתו של אדם כדי להבין היבטים של התנהגותו, פסיכולוגיה ומשמעויות, וגם מנסה לעשות תחזיות לחיים.

סטייה קצרה אל ההיסטוריה: האדם, שמטבעו יש לו סקרנות, תמיד הביט בכוכבים מאז הקמתו. בהסתכלות על השמים זרועי הכוכבים, אנשים עתיקים ביקשו לא רק ליהנות מהיופי והשלמות שלהם, אלא גם ניסו להבין, להבין את מקומם, למצוא את המשמעות והמטרה של קיומם ביקום.

ההורוסקופ מורכב מ-12 סימנים שונים, שלכל אחד מהם תכונות אופי, חוזקות, חולשות ומאפיינים משלו. אז אם אי פעם תהיתם. "למה אני (הוא/היא) כזה (כך)?" על עצמך או על מישהו - סימן גלגל המזלות קובע במידה רבה את הסיבות לכך.

מילת אזהרה: מזל ההורוסקופ שלך קשור ליום ההולדת המדויק שלך, וזה מה שרוב האנשים מתייחסים אליו כשהם שואלים על מזלך. זה קשור לאישיות ולפרופיל הפסיכולוגי שלך, קובע מה חשוב לך במהלך חייך.

אנו מציעים לך מדריך פשוט לכל אחד מ-12 המזלות - תאריכים, משמעויות, סמלים, אישיות ותכונות הטבועות במזלות שונים והתאמתם זה לזה. אנו מקווים שמידע זה באתר ההיכרויות שלנו יהיה שימושי עבורך בעת בחירת בן זוג או שותף לחיים.התאמה של זוגית לפי גלגל המזלות


טבלת התאמה בזוגית לפי מזלות בין גברים ונשים

הכרת התאמה אסטרולוגית, שעל פי הכללים שלה נוצרת במידה רבה מערכת יחסים בזוג, תאפשר לכם להבין מה יקירכם מרגיש/ה, כיצד להתנהג איתו/ה, כך שההנאה מהקשר תהיה הדדית. התאמה לפי המזלות אינה מבטיחה אהבה והבנה בזוג, אך בעזרתה ניתן להגיע להרמוניה בזוגיות. בדיקת התאמה של המזלות עוזרת לגלות מהן הבעיות האמיתיות של בני הזוג, למצוא דרכים לפתור אותן ולא לאבד רגשות.


Zodiac compatibility table
זכרו שאנשים לא תואמים לחלוטין לא קיימים!