אהבה היא הכוח שמניע את העולם, אהבה מזיזה הרים וגבעות, אהבה משגעת לנו את השכל, אהבה מטריפה לנו את החושים. כולנו אוהבים להיות מאוהבים, רוצים את הריגוש של ההתאהבות, הנאה של דייטינג, היכרויות, זוגיות, אינטימיות, קשר רציני, וחוויות משותפות בין בני זוג. קופידון, אתר הכרויות מהפופולריים ביותר בישראל מציע לכם אלפי רווקים, רווקות, פנויים, פנויות, סינגלס שרק מחכים לפגוש אהבה, ואולי את הנפש התאומה. ב- 2Date תמצאו אנשים אמיתיים, אהבה אמיתית, סינגלים, סינגליות שמחפשים לצאת לדייט, להכיר אנשים בלי לחץ, בכיף, זה אנחנו. אם יוצאות מזה גם חתונות – סבבה. שיהיה בהצלחה!

אנחנו, בעלי אתר הכרויות 2Date, שמנו לעצמנו כמטרה לסייע לכם, הפנויים והפנויות, למצוא את האהבה שלכם. כל אחד מאיתנו, בתקופה כזאת או אחרת בחיים, חווה על בשרו את התהליך של מציאת בן/בת זוג לחיים. בדיוק כמוכם, יצאנו לאינספור בליינדייטים, שרובם הוכתרו כ"לא מוצלחים" וכל פעם מחדש תהינו: מה אנחנו לא עושים נכון? איך נוכל להצליח להכיר מישהו או מישהו כלבבנו באתרי הכרויות? לאחר המון תהיות וטעויות מצאנו את הדרך להצלחה.

במיוחד עבורכם, פנויים ופנויות יקרים, פיתחנו את שיטת שבעת השלבים להצלחה באתרי הכרויות חינם. מה זה אומר? שאם תעבדו בדיוק לפי השלבים ותתמידו במלאכה – הסיכויים שלכם להכיר את החצי השני שלכם יעלו פלאים. כל שלב בדרך להצלחה מפורט לפרטי פרטים כך שגם מי שלא צבר ניסיון רב באתרי הכרויות יוכל להצליח אם רק יעקוב אחרי השלבים ויתמיד לאורך כל הדרך.

אנו מאחלים לכולכם הצלחה מכל הלב!