טיפים של הכרויות לנשים: 15 דברים שכדאי לזכור

טיפים של הכרויות לנשים: 15 דברים שכדאי לזכור

הכרויות, דייטים... בעוד כמה נשים נהנות לצאת לדייטים, אחרות חושבות שזה די מביך ואפילו מתאמץ. היום נשתף כמה טיפים חשובים להכרויות לנשים שיעזרו לך להפיק את המרב מהדייטים שלך.

הכרויות נועדו להיות כיף, את יודעת, להיפגש עם מישהו שאת נדלקת אליו או אולי אפילו אוהבת. אבל לפעמים זה יכול לגרום לכולנו לדאוג לתהות איך אנחנו אמורים לפעול, לדבר ואפילו לאכול (במיוחד אם אתם נפגשים בפעם הראשונה).

עכשיו, קחי נשימה עמוקה והירגע, החיים לא כל כך קשים והדאגות האלה יחמירו את המצב. במקום לדאוג ולהתלבט איך ומה לעשות בדיוק בדייט שלך, בדוק את 15 טיפים להכרויות לנשים למטה!

15 טיפים להכרויות לנשים:

1. אל תגידי שום דבר

כדי להימנע מיצירת רושם שגוי לגבר, עליך להיות זהירה כאשר את מוסרת פרטים על עצמך. שימי לב למה שאת אומרת לו.

כן, אתם רוצים להכיר אחד את השני, אבל בבקשה תשמרי לו את הפרטים של זיכרונות הילדות הקודרים שלך שמשפיעים כעת על השקפתך לגבי חמות או גברים.

את לא רק תמנעי מהגבר לשפוט אותך בחיפזון, את עלולה להציל את עצמך מצרות עתידיות כמו מעקב או שימוש במילים שלך נגדך. אז קחי כדור לצינון, תהני ואל תספרי יותר מדי.

2. אל תמהרי לשפוט

זו המאה ה-21 ואם יש דבר אחד שצריך להזכיר לך, זה לא לשפוט ספר לפי הכריכה שלו. זה די קל ליפול למראה החיצוני של אנשים אבל תהיי בטוחה שמה שאת רואה מסונכרן עם מה שהוא.

רק בגלל שגבר ערוך בתפארת ובפאר של נעליים נוצצות, חליפת 3 חלקים ושימוש בשפה שוטפת לא מבטיח שהוא אחראי.

להיפך, גבר שהעניבה שלו לא תואמת את צבע הנעליים שלו בדייט בארוחת ערב עשוי להיות האדם הכי מדוייק שתפגשו באותו עשור. עכשיו אני אומר שאת צריכה לזרוק גברים לבושים היטב עבור בחור שנראה עלוב כי יכול להיות שהוא מר נכון? בכלל לא.

השורה התחתונה היא שהמראה החיצוני הוא נהדר אבל ליצור רושם מזה יהיה לעשות טעות. דרך קדימה? הקשיבו לדבריו, מעשיו וגישותיו, רוב הסיכויים שתקבלו רמז לאישיות האמיתית שלו.

3. אל תעכבי את המחמאות

מי אמר שהנשים צריכות לקבל את השבחים כל הזמן? מסיבה כלשהי, יש את הכלל המסורתי הבלתי כתוב הזה שמחייב את הבחור להעיר הערה טובה על כמה טוב הדייט שלו נראה כשהם מבלים. אבל נחשי מה? לעתים רחוקות הם מקבלים מחמאה משוב מלבד "תודה".

מומחי הכרויות הסכימו ששני הצדדים מציגים הופעה ומנסים לא להקשות על הדברים במהלך הדייט. אז אם הוא גם עושה מאמצים כדי ליצור רושם טוב ולא להתנהג בצורה מביכה במהלך הדייט, למה שלא תחמיאי לו אז?

תהיי נחמדה, תחמיאי לקלן שלו, תצחקי מהבדיחות שלו, תגידי לו כמה התלבושת שלו נראית יפה. עם זאת, אל תהיי רדודה לגבי זה, ודאי שהמחמאות הללו אמיתיות וכנות.

4. תהיי את

זהו טיפ אחד לדייטים שאי אפשר להדגיש מספיק. יש נשים שמתקשות לעמוד בקצב הדימוי שהקרינו על עצמן כשהן יצאו לדייטים. זה בסדר לרצות להיות במיטבך בדייט, מה שלא בסדר זה לאבד את עצמך כדי להרשים אותו.

גם אם הוא נותן לך רמז שהוא אוהב שמלות בצבעים עזים, אל תוותרי על שמלת האפרסק האהובה עליך עבור שמלת הקטיפה האדומה שאת מתעבת כדי שתוכל להיות בספרים הטובים שלו.

אם את לא אוהבת לאכול יותר מדי והוא אומר שהוא אוהב בנות שאוכלות כאילו הן שובתת רעב מחר, בבקשה אל תתרגשי; הזמינו בנוחות את המנה נטולת השומן והחלבון הרזה שלכם.

5. אל תישארי תקועה

בכל פעם שאת יוצאת לדייטים, הקפדי לקחת מזומן נוסף או כרטיס האשראי שלך, כדי להימנע מסיפורים נוגעים. חברה סיפרה פעם איך הגבר שלה החליט ללכת עליה הולנדית במסעדה בלי הודעה מוקדמת שלה. מבולגן נכון?

אז מי שהגבר שאת נפגשת איתו לא יהיה (לא אכפת אם הוא בנו של ג'ף בזוס או בן דוד רחוק של ביל גייטס), תמיד תוודאי שזה לא רק האיפור שלך ומברשת השיער שאת מכניסה לארנק שלך בזמן שאת יוצאת. קחי איתך גם קצת מזומן במקרה של נסיבות בלתי צפויות.

6. קל עם החיטוט

אלא אם הגבר הוא פרויקט סמוי של המוסד, את חייבת להאט את הבירורים. זה בסדר שיש לך שאלות על הראש ושאת להוטה לקבל תשובות לשאלות האלה (כלומר, את רק לומדת להכיר אותו).

עם זאת, לשאול יותר מדי שאלות אישיות במיוחד בדייט הראשון הוא כיבוי מוחלט. להכיר מישהו לוקח זמן, לא לענות על שאלונים מלילה של דייט.

7. תהיי בטוחה

עכשיו, מדובר על יצירת איזון.

נכון שאסור לשאול יותר מדי שאלות במהלך דייט. עם זאת, זה לא אמור למנוע ממך לשאול שתיים או שלוש שאלות לגבי מה שאת לא בטוחה בו.

אם אינך ברורה לגבי משהו, אנא פני אליו לבירור. אל תפעלי על סמך הנחות, שאלה או שתיים לא יזיקו.

8. דעי מה את רוצה

בין אם זה לפני, במהלך או אחרי הדייט, חשוב שתדעי ותביני מה מתאים לך. אם מה שאת רוצה בגבר שונה לגמרי ממי שיושב לפניך, תהיי כנה עם עצמך לגבי זה.

אל תאפשרי להתאהבות שלך להעיב על כושר השיפוט שלך, זה יחסוך לך קצת מתח וכאב לב בעתיד. כמו כן, אל תציבי סטנדרטים לא מציאותיים למי שאת רוצה שגבר החלומות שלך יהיה.

כלומר, זה די מצחיק כשאישה נזקקת וחסרת כבוד לא תלך על אף בחור שהוא נמוך ממטר שמונים, מכבד, אכפתי ועשיר.

9. להיות מרוצה

זה בסדר לרצות למלא את החלל בלב, זה נחמד לרצות לצאת לדייטים וליהנות וזה נהדר לרצות לאהוב ולהיות נאהב. עם זאת, ודאי שאת לא יוצאת מהסיבות הלא נכונות. זהו אחד מעצות ההכרויות שרוב הנשים אוהבות להימנע ממנו, אבל אנחנו חייבים לקרוא לאת כף.

אל תצאי לדייט כשאת לא מוכנה או תצאי עם מישהו שלא היית רוצה לצאת איתו רק בגלל שהחברות שלך עושות את אותו הדבר.

תהיי נוחה בלהיות רווקה, תהיי נוחה בעור שלך. ככל שתהיי יותר, כך תהיי פחות נזקקת והסיכוי שלך למשוך את האדם הנכון גבוה יותר. אז תשמחי בשבילך, מסיבה של אחד, מסיבה של כיף!

10. תני הזדמנות שנייה

המשחק של הכרויות יכול לפעמים להיות מעייף, במיוחד אם יצאת למספר 100 של דייטים בלי תמונות חמודות, האשטאגים, מחשב כף יד או מתנות רומנטיות.

עם זאת, הימנעי מלראות זאת כשגרה וקחי הפסקה אם נמאס לך ממנה. אבל זכרי שג'יני לא יופיע לך ויציע לתת לך את מר רייט בזמן שאת עטופת בפיג'מה ובשמיכת פוך צופה בנטפליקס.

מה לעשות? בפעם הבאה שהוא יזמין אותך לצאת ותרצי לצאת, אל תיתני לאכזבות מהכרויות כושלות לגזול ממך קצת כיף. לקום, להתלבש, להתאפר יפה וחיוך מקסים ללכת איתו, לצאת וליהנות.

11. דעי את הערך שלך

רוב הנשים חושבות לעתים קרובות שהן לא מספיק טובות במיוחד כשזה מגיע לעניינים הנוגעים לגוף שלהן. האמת היא שאת מושלמת בדיוק כמו שאת, ונחשו מה? יש מישהו בחוץ שחושב שאת מעריכה כל חלק בך.

אז תבני את ההערכה העצמית שלך ואל תאפשרי לאף אחד לגרום לך להרגיש אחרת. תהיי בטוחה בעצמך ובגופך. גברים אמיתיים אוהבים נשים בטוחות בעצמן (למעט חסרות הביטחון, הן בדרך כלל מרגישות מאוימות).

12. תהיי אדיבה

גברים אמיתיים אוהבים נשים בטוחות בעצמן אבל אף אחד לא יכול לסבול אדם גס רוח וחסר כבוד. תן לביטחון העצמי שלך לבוא עם תוספת של כבוד. את לא צריכה לנהוג באדיבות כל שנייה כמו ליידי סאנסה מבית הלורד סטארק לפני שתיראה כאישה אדיבה ומכבדת.

לדעת מתי לומר תודה וסליחה זו התחלה טובה. כמו כן, להיזהר מההערות שאת נותנת כשהוא אומר לך משהו כמו חיית המחמד הכלב האהובה שלו הפכה נוכלת.

13. תאפשרי לו להתייחס אליך

גבר שאוהב אותך ירצה להראות לך כמה הוא אוהב אותך. שלו לא מעכב את זמנו ומשאביו כשמדובר באישה שהוא אוהב ולכן חשוב להבין שרוב הגברים מחויבים לשלם עבור החשבונות במהלך דייט.

עם זאת, אם את לא כל כך נוחה עם הרעיון הזה, נא לדבר ולהודיע לו שאת רוצה לפצל את החשבונות. אם הוא מתעקש, בבקשה תהיי מגניבה עם זה אחותי.

14. שמרי על זה קצר, פשוט ומדויק

בזמן שאת בפגישה, את צפויה ליהנות. אז זכרי שדיונים ממושכים על מקלחת חלומותיך, מערכות היחסים הכושלות שלך ונושאים שנויים במחלוקת אחרים אינם עולים על הדעת בעיר כיף.

ברצינות, את ממש לא צריכה לדבר על החתונה שלך או כמה ילדים היית רוצה שיהיו לך במהלך דייט. יש מספיק זמן לדון בזה כשאת נהית יותר רצינית. אבל בשלב הזה זה נראה נואש וקצת יותר מדי.

כמובן, יש מצבים שבהם את והגבר מתחברים אוטומטית ולעזאזל, זו אהבה ממבט ראשון. למרות שזה כמעט תמיד קורה רק בסרטים, זה עדיין אפשרי. במקרה זה, שניכם עלולים להיסחף מלדבר על נושאים שאפילו לא תכננתם לדבר עליהם.

אם זה זורם באופן טבעי, ושניכם מתעניינים בנושאים כאלה, אז בכל אופן, אתם יכולים לפטפט. עם זאת, תמיד עדיף לשמור דיונים כאלה להרבה יותר מאוחר. כלומר, אין ממש למהר.

כמו כן, אם במקרה הוא זה שמדבר על כל זה ואת מתחילה להרגיש לא בנוח, עברי יפה לנושא מהנה יותר ששניכם תהנו ממנו. זה יחסוך לך כמה תחושות מתכווצות ויחסוך לו כמה מבטים מביכים.

15. דייקנות היא המפתח

האחרון אבל לא הפחות מבין עצות הכרויות לנשים הוא הקפדה על דייקנות. עמידה בזמן לא אמורה לחול רק עליך בעולם הארגוני. למד לדייק גם באירועים מזדמנים.

זה הדבר האופייני שהבחור מגיע מוקדם ומחכה לגברת בזמן שהיא ממהרת באיפור, מצחקקת למראה ואז מתקרבת לבחור בקצב איטי עם הקצב של "הנה באה הכלה".

גזירה! זו לא הוליווד ובמציאות אף אחד לא אוהב שיחכה לו. גם את לא אוהבת להגיע מוקדם למקום רק כדי לגלות שצריך לחכות 30 דקות מאוחר יותר מהזמן שנקבע. אז אם שניכם מסכימים להיפגש ב-7 בערב, אל תכעסי אם לא תמצאי אותו שם עד 19:30, הזמן לא מחכה לאף אחד!

אנו מקווים שהטיפים האלה להכרויות לנשים יעזרו לך לתכנן דייט נכון ופחות מביך בפעם הבאה.